Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.04.2010 08:43:40 

ÚTULKÁŘI - PSÍ A KOČIČÍ ÚTULEK SKŘIVANY

Virtuální adopce - co to je?

TATO NABÍDKA JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ, TU NAJDETE NA

http://www.utulek-skrivany.estranky.cz


Virtuální adopce - co to je???

Způsob, jak významně pomoct opuštěnému zvířátku, přestože si ho nemůžu z útulku osobně vzít...

Chcete mě?

Tak zní otázka v očích opuštěných pesanů a micinek, kteří tráví svůj život v útulcích.
" Ano, chceme tě!" chtělo by se nám křičet, ale leckdy to není v našich možnostech. A někdy to nejde ani s ohledem na zdravotní stav, věk nebo dlouhodobý pobyt zvířátka v útulku. I přesto jim lze efektivně pomoct!
Pojďte proto s námi virtuálně adoptovat pejsky a kočičky z jednoho " domáckého" útulku a staňte se tak společně jejich virtuálními paničkami a páníčky!!!

Jak na to?
Přispívejte jim měsíčně na krmení a jednou ročně na povinné očkování!
Návrh zní - 50,-Kč/měsíčně na jídlo a 600,-Kč /ročně na očkování a nezbytnou veterinární péči.
Věřte, že ani tato částka zdaleka nepokryje veškeré náklady spojené s péčí o zvířátko, takže pokud chcete přispět více, je to jen a jen na Vás. Vděčni budeme ale za jakoukoli podporu.

Vámi adoptované zvířátko můžete také po předchozí domluvě v útulku osobně navštívit, přivézt mu jídlo, pamlsky, nebo hračky, pomazlit se s ním, vyvenčit ho, vzít ho na procházku.


Vaším příspěvkem opravdu velmi pomůžete tvorečkům, kteří díky lidské nezodpovědnosti nebo krutosti skončili ve zvířecím útulku, kde jim je ovšem nyní tisíckrát líp než tam, kde byli předtím. Pomůžete ale také  lidem, za které lze dát ruku do ohně a o kterých víme, že u nich zvířátka mají jen tu nejlepší možnou domácí péči - žádné kotce, žádné řetězy a náhubky - jen pohodlné pelíšky, plné misky a milující náruč.

Každý adoptivní paníček/pánička ode nás obdrží adopční certifikát s fotkou a popisem pejska (kočičky) a jednou za čtvrt roku dostane aktuální informace o stavu mazlíčka a jeho/její nové fotografie - vše buď na e-mail nebo klasickou poštou - podle Vašeho přání.

Platbu lze provádět různými způsoby, které si vyberete podle toho, co Vám nejlépe vyhovuje :
ročně = 1 x 1200,-Kč
pololetně = 2 x 600,-Kč
čtvrtletně = 4 x 300, -Kč
měsíčně = 12 x 100,-Kč
 
 
Adopce je závazná na rok, po něm ji lze obnovit nebo ukončit. Pokud půjde pejsek z útulku do rodiny - což je ovšem velmi málo pravděpodobné - nebo zemře, vaše virtuální adopce končí a vy můžete adoptovat jiné zvířátko!

Všem vám, dobrým lidem, mockrát děkujeme za všechny němé, čtyřnohé a milující zvířecí zlatoušky!!


!
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek